Oprava rukavic

Nesmrteľná rukavice / dlaň neexistuje! Životnosť materiálu, ktorý chráni dlaň je približne jedna sezóna. Najväčším zlom pre dlaň rukavice je omotávka alebo špunt na konci hokejky. Hráč ľavák (hokejku drží ľavou rukou dole, pravú hore) má vždy v horšom stave pravú rukavicu a to práve vďaka koncovke. Ak potrebujete rukavice opraviť, kontaktujte nás na info@hejduksport.cz alebo sa s rukavicami rovno zastavte na našu predajňu v Hradci Králové alebo Chrudimi. Rukavice odovzdáme do starostlivosti nášmu špecialistovi, ktorý sa postará o zvyšok. Jedná sa o ozajstného profíka, ktorého služby využívajú tiež extraligovej tímy.

Ak nie ste z okolia, pošlite jednoducho rukavice na adresu U Elektrárne 306, 530 02 Čeperka so spätnou adresou, emailom a kontaktným telefónnym číslom. My sa postaráme o opravu a rukavice pošleme späť (oprava trvá okolo 14 dní).

Použitý materiál

Na opravu prodrených dlaňou rukavíc používame materiál Clarino. Jedná sa o napodobeninu skutočnej kože, a to ako na dotyk, tak aj kvalitou. Využíva sa v dvoch šírkach 0,4mm (čierna farba) a 0,6mm (svetlá farba). Štandardne sa slabšie materiál našíva do oblasti prstov a to z dôvodu lepšieho citu. Silnejší vrstva má svoje uplatnenie v najviac namáhaných miestach, na palci a tiež v mieste kde rukavice objíma hokejku (v týchto miestach býva vrstva väčšinou zdvojená).

 

280 g - materiál Profi (tmavosivá)

oprava 1 rukavice 500,- CZK (20,42 €)

oprava 2 rukavíc 850,- CZK (34,72 €)

Profi (šedá barva)

320 g - Extraprofi materiál (biely alebo sivý)

oprava 1 rukavice 600,- Kč (24,51 €)

oprava 2 rukavíc 990,- Kč (40,44 €)

Pomocou týchto odkazov si môžete objednať :

https://www.hejduksport.sk/sk/product/servis-oprava-rukavic-1ks - 1 kus

https://www.hejduksport.sk/sk/product/servis-oprava-rukavic-1par - 1 pár

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás.
ask expert
Spýtajte sa experta na hokej
Sme online Po-Pia: 08:00 - 16:00
Václav Novák
Produktový špecialista
Kontaktujte nás