Vitajte vo svete hokeja
“Hejduk Sport is your Hockey World!”
Tréning
Trénink
Hokejbal
Hokejbal vše
Inline korčule
Inline brusle HS
Hokejky
Kompozitové hokejky
Oblečenie
Oblečení
Ďalšie kategórie
Rukavice, Nohavice, Suspenzory, Ribana, Brankár, Betóny, Lapačky, vyrážačky, Brankárske hokejky, Hokejové fľaše, Pásky, Dresy a štucne, Oblečenie, Šiltovky a čiapky, Tričká a mikiny
Novinky
Doporučujeme
27. 3. 2022
Otestovali jsme tréninkovou hru Sauce Toss
Tréninková hra Sauce Toss představuje nekonečnou porci zábavy! I tuhle super hru, která vylepší tvoje žabičky, jsme pro tebe otestovali. Vzali jsme ji na známá místa, tak kam ji vezmeš ty?
Novinky
Blog
23. 11. 2021
BLACK FRIDAY je tu!
Čierny piatok nemusí byť zase taký čierny! My vám ho spríjemníme. Ako? Parádnou zľavou. Pripravili sme pre vás akčné ceny na kompletný prierez našou ponukou. Zľavy, ktoré vás zahrejú nielen pri studených jesenných večeroch. Zľavy až 57%! Zľavy, ktoré nikde inde nenájdete!
Novinky
Blog
2. 9. 2021
Vyberáme hokejovú výstroj (nielen) pre dieťa. Na čo sa zamerať?
V minulej sezóne sme toho veľa nenahrali, ale z výstroja sme vyrástli tak ako tak. Túto vetu počúvame na predajni posledné dni veľmi často. Niet divu. Nová sezóna klope na dvere a je potrebné doplniť výstroj. V prvom rade je potrebné pripomenúť, že nie je dôležité, aby deti mali drahú a trendy výstroj, ktorú vidí v televízii. Najmä u tých najmenších, je oveľa dôležitejšie vybrať správne predovšetkým z hľadiska komfortu a ochrany, nie vzhľadu a ceny. To však platí aj na druhú stranu. Ak vaša ratolesť hrá hokej na výkonnostnej úrovni, základné modely pre príležitostných hráčov (predovšetkým napríklad pri korčúľ) pre vás rozhodne nie sú tým pravým orechovým.
Novinky
Doporučujeme
1. 8. 2021
Test tréninkových nahravačů!
Dnes se ve videu na naší prodejně v Hradci Králové podíváme na zoubek tréninkovým nahravačům!
ask expert
Spýtajte sa experta na hokej
Sme online Po-Pia: 08:00 - 16:00
Václav Novák
produktový špecialista
Kontaktujte nás