Vitajte vo svete hokeja
“Hejduk Sport is your Hockey World!”
Korčule
Brusle
Hokejky
Kompozitové hokejky
Chrániče
Chrániče hráč - hs
Tréning
Trénink
Tričká a mikiny
Trička a mikiny
Ďalšie kategórie
Rukavice, Nohavice, Suspenzory, Ribana, Brankár, Betóny, Lapačky, vyrážačky, Brankárske hokejky, Hokejové fľaše, Pásky, Dresy a štucne, Oblečenie, Šiltovky a čiapky, Tričká a mikiny
Novinky
Blog
2. 9. 2021
Vyberáme hokejovú výstroj (nielen) pre dieťa. Na čo sa zamerať?
V minulej sezóne sme toho veľa nenahrali, ale z výstroja sme vyrástli tak ako tak. Túto vetu počúvame na predajni posledné dni veľmi často. Niet divu. Nová sezóna klope na dvere a je potrebné doplniť výstroj. V prvom rade je potrebné pripomenúť, že nie je dôležité, aby deti mali drahú a trendy výstroj, ktorú vidí v televízii. Najmä u tých najmenších, je oveľa dôležitejšie vybrať správne predovšetkým z hľadiska komfortu a ochrany, nie vzhľadu a ceny. To však platí aj na druhú stranu. Ak vaša ratolesť hrá hokej na výkonnostnej úrovni, základné modely pre príležitostných hráčov (predovšetkým napríklad pri korčúľ) pre vás rozhodne nie sú tým pravým orechovým.
Novinky
Doporučujeme
1. 8. 2021
Test tréninkových nahravačů!
Dnes se ve videu na naší prodejně v Hradci Králové podíváme na zoubek tréninkovým nahravačům!
Novinky
Blog
22. 7. 2021
Seattle Kraken nováčikom na mape NHL!
V noci prebehol rozširovací draft nového tímu Seattle Kraken, ktorý si pri tvorbe svojho mužstva vybral okrem niekoľkých zaujímavých mien aj českého brankára Vítka Vaněčka. Najväčšími hviezdami tímu sú Mark Giordano a Jordan Eberle.
Novinky
Doporučujeme
13. 4. 2021
Otestovali jsme tréninkovou hru Sauce Toss
Tréninková hra Sauce Toss představuje nekonečnou porci zábavy! I tuhle super hru, která vylepší tvoje žabičky, jsme pro tebe otestovali. Vzali jsme ji na známá místa, tak kam ji vezmeš ty?
ask expert
Spýtajte sa experta na hokej
Sme online Po-Pia: 08:00 - 16:00
Václav Novák
produktový špecialista
Kontaktujte nás