O nás

Naša spoločnosť HEJDUK SPORT bola založená roku 1998. V roku 2008 sa pretransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku spoločnosti predávame ako veľkoobchodne tak i maloobchodne renomovanej hokejovej značky CCM, Bauer, True atď. Od roku 2010 máme výhradné zastúpenie pre dovoz značky Winnwell do Českej republiky. Táto značka je známa pre svoju vysokou kvalitou a priaznivé ceny. Na obľube stále viac získava každoročne podarená kompletná rada hokejok Winnwell. Od roku 2019 sme výhradní dovozcovia aj pre značku Sher-Wood. Z ďalších značiek máme zastúpenie pre tašky GRIT, alebo tréningové puky Green Biscuit.

S myšlienkou ponúkať Vám rokmi overené a kvalitný tovar, sme do Českej republiky roku 2012 začali dovážať aj kanadskú brankársku výstroj Brian's. Brian's je popredným kanadským výrobcom a dodávateľom brankárske výstroje už od roku 1984, v zámorí je známy svojím profesionálnym prevedením a zákazkovou výrobou. Náš sortiment zahŕňa okrem už spomínaného tovaru tiež tovaru značiek tiež pásky Renfrew.

Zvlášť pyšní sme na plexi Hejduk, ktoré sú v súčasnosti najpopulárnejšími hokejovými plexi (nielen) v Česku. S obľubou sú používané v najvyšších európskych súťažiach a v národných tímoch, ktoré si naše plexi vyberajú pre ich jedinečné optické vlastnosti, dizajn a cenovú dostupnosť. Plexi Hejduk vyvážame do celého sveta, okrem európskych krajín tiež do Ruska, Británie alebo mnohých ázijských štátov, od roku 2013 vyrábame aj pre trh v USA.

Dlhoročná tradícia a SKÚSENOSTI - Predaju hokejovej výstroje sa venujeme už od roku 1998, za 18 rokov existencie sme získali veľa cenných kontaktov a skúseností, z ktorých ťažíme.

Kvalita - Práve vďaka nazbieraným skúsenostiam vyberáme do nášho sortimentu kvalitný tovar od rokmi overených výrobcov.

Výhradné zastúpenie pre ČR - Do Českej republiky dovážame výstroj a výzbroj kanadskej značky Winnwell, alebo Sher-wood, brankársku výstroj Brian's, hokejové tašky GRIT, tréningové puky Green Biscuit, ďalej potom šnúrky Tex-Style, hokejové pásky značky Renfrew. V neposlednom rade sme už niekoľko rokov distribútormi a predovšetkým výrobcovia hokejových plexi HEJDUK, ktoré sú jednotkou na európskom a svetovom trhu.

Skvelé ceny - Vďaka vysokým objemom predaného sortimentu Vám môžeme ponúknuť dobré ceny.

Kvalitné poradenstvo - Rozsiahle skúsenosti nám pomáhajú vybrať s Vami to najvhodnejšie tovaru. O Vašu spokojnosť sa stará tím niekoľkých ľudí - dlhoročných zamestnancov, fanúšikov, hráčov, brankárov alebo rozhodcov ľadového hokeja.

Kamennej predajne - Ak potrebujete tovar pred kúpou vyskúšať, radi sa o Vás postaráme v kamennej predajni v Hradci Králové a v Chrudimi, kde máme rovnaké ceny ako na e-shope. Predajňa v Hradci Králové je navyše skvele vybavená najmodernejšími technológiami (scan nôh CCM, diagnostika klenby, brúsenie korčúľ, zapekanie a tepelné tvarovanie korčúľ).

VLASTNÉ SKLADY - Vďaka veľkým objemom predaja a výlučné zastúpenie vyššie spomínaných značiek disponujeme veľkými sklady, prevažnú väčšinu tovaru teda máme pripravenú na okamžité odoslanie.

VLASTNÉ FOTKY PRODUKTOV - Vytvárame fotografie produktov.

 

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás.
ask expert
Spýtajte sa experta na hokej
Sme online Po-Pia: 08:00 - 16:00
Václav Novák
Produktový špecialista
Kontaktujte nás