Servis in-line korčúľ

Na našej maloobchodnej predajni v Hradci Králové vykonávame taktiež kompletný servis kolieskových korčúľ. Ak potrebujú Vaše korčule opraviť, vyčistiť, premazať alebo vymeniť kolieska, stavajte sa u nás. Niektoré korčule umožňujú tiež tepelné tvarovanie topánočky, ak Vás korčule tlačí, príďte na našu predajňu a my Vám korčule vytvarujeme v špeciálnej teplovzdušnej peci alebo špeciálnym fénom. Pre korčule zakúpené v predajniach Hejduk Sport máme servis zdarma, pre ostatných platí cenník viď nižšie.

CENNÍK PRE SERVIS kolieskových korčúľ

Kompletný servis kolieskových korčúľ - 400 Kč (15€)

Čo si predstaviť pod kompletným servisom korčulí? Vaša korčule pripravíme na sezónu! Skontrolujeme, vyčistíme a premažeme ložiská a osičky. Skontrolujeme kolieska, podľa ich stavu je buď přeházíme a otočíme pre rovnomerné zjazd. Ak bude treba odporučíme výmenu. Ďalšou dôležitou časťou je tiež kontrola upevnenie podvozku k topánke, utiahnutie skrutiek a nastavenie brzdy, poprípade brzdového polena.

Výmena koliesok - 150 Kč (6€)

Potrebujete vymeniť kolieska a neviete si rady, ako na to? Stavajte sa u nás a my Vám kolieska vymeníme. Pre predĺženie životnosti odporúčame kolieska pravidelne otáčať (pre rovnomerné zjazd). Vždy sa schádza vnútorná strana koliesok, preto je potrebné čas od času kolieska otočiť a vyrovnať tak opotrebenie dôležité je tiež meniť poradie koliesok. Prvý a posledný kolieska bývajú vždy viac zaťažovaná (záleží na štýle jazdy), preto je potrebné kolieska prehadzovať (meníme vždy prvý koliesko za tretie a druhé za štvrté). Touto výmenou výrazne ovplyvníme celkovú životnosť koliesok.

Výmena ložísk - 100 Kč (4€)

Po určite dobe a najazdených kilometroch dostávajú ložiská zabrať. Jemný prach a rôzne nečistoty sú nepriateľom č.1. Zlá valivost koliesok, chrčanie, zasekávaniu ... presne to sú indície pre servis, alebo kompletnú výmenu ložísk.

Čistenie ložísk - 200 Kč (8€)

Po určite dobe a najazdených kilometroch dostávajú ložiská zabrať. Jemný prach a rôzne nečistoty sú nepriateľom č.1. Zlá valivost koliesok, chrčanie, zasekávaniu ... presne to sú indície pre servis, alebo kompletnú výmenu ložísk. Ložiská vyčistíme špeciálnym roztokom, vysušíme a dôkladne premažeme.

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás.
ask expert
Spýtajte sa experta na hokej
Sme online Po-Pia: 08:00 - 16:00
Václav Novák
Produktový špecialista
Kontaktujte nás