Možnosti platby

Po nákupe u nás môžete svoj tovar zaplatiť a prevziať viac spôsobmi. Vyberte si možnosť, ktorá je pre Vás najpríjemnejšia. Pri nákupe nad 150€ Vám v rámci SR tovar dopravíme úplne zadarmo (nezávisle na Vami zvoleného spôsobu dopravy a platby).

Platba kartou online

Najčastejšie a obľúbený spôsob platby. Tovar zaplatíte bezpečne vašou platobnou kartou a následne Vám tovar odošleme. Platba kartou je možná iba pri tovare, ktorý máme aktuálne skladom.  

Platba pri prevzatí - dobierka

Tovar zaplatíte priamo prepravcovi pri odovzdávaní zásielky. Balíčky posielame prostredníctvom zásielkovej spoločnosti DPD. Podľa času obdržaní Vašej objednávky odovzdáme tovaru na prepravu ten istý deň, najdlhšie však nasledujúci pracovný deň, ak sú všetky položky objednávky skladom.

Bankový prevod - platba vopred

Po obdržaní objednávky, skontrolujú naši pracovníci dostupnosť tovaru a potom Vám bude zaslaný e-mail s údajmi pre platbu. V prípade, že by s dostupnosťou tovaru nastal nejaký problém, naši pracovníci Vás budú v čo najkratšej dobe telefonicky kontaktovať. Tovar expedujeme ihneď po pripísaní peňazí na účet.

Platba na predajni - osobné odber

Zakúpený tovar môžete prevziať na jednej z našich dvoch prevádzok (Hradec Králové a Chrudim), pričom platbu môžete vykonať buď na mieste v hotovosti alebo kartou, alebo vopred na účet. Doprava na predajni je zdarma.

Možnosť osobného odberu je aj na veľkoskladu v Opatoviciach nad Labem (areál Vesna), kde je možná platba iba v hotovosti.

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás.
ask expert
Spýtajte sa experta na hokej
Sme online Po-Pia: 08:00 - 16:00
Václav Novák
Produktový špecialista
Kontaktujte nás