Connor Bedard je ďalším členom tímu Sherwood!

Connor Bedard, jednotka tohtoročného draftu NHL, podpísal exkluzívnu zmluvu so spoločnosťou Sherwood a vo svojej prvej sezóne v tíme Chicago Blackhawks bude používať hokejku Sherwood.
Publikované: 14. 8. 2023 11:57

Konkrétne bude 18-ročný supertalent používať najvyšší model série Rekker, Rekker Legend Pro, ktorý bude predstavený koncom tohto mesiaca.

Vo svojom vyhlásení uviedol: "Som naozaj nadšený, že sa môžem pripojiť k tímu Sherwood. Od chvíle, keď som začal spolupracovať so spoločnosťou Sherwood na vývoji hokejového vybavenia, o ktorom som si myslel, že zlepší moju hru, som bol skutočne ohromený ich prístupom, odbornosťou a odhodlaním vyrábať to najlepšie vybavenie. Robia veľa skvelých vecí okolo športu, ktorý milujem, a som hrdý, že môžem byť ich súčasťou."

O spoločnosti Sherwood :

Spoločnosť Sherwood, založená v roku 1949 v meste Sherbrooke v Quebecu, je v histórii tohto športu známa najmä vďaka svojim dreveným hokejkám, neskôr dreveným hokejkám s výstužou zo sklených vlákien. Ikonické drevené a sklolaminátové palice Sherwood PMP 5030 Featherlite používali milióny hráčov od nováčikov až po hráčov NHL.

Spoločnosť Sherwood stále vyrába hokejky z dreva a sklolaminátu, ale väčšina jej modelov - a väčšina hokejok, ktoré hokejisti používajú už takmer 20 rokov - sa vyrába z rôznych zmesí kompozitných materiálov. Nový model Rekker Pro s nízkym bodom odskoku bude mať v tejto sezóne premiéru v profesionálnych a maloobchodných predajniach.

Spoločnosť Sherwood, ktorú v roku 2018 kúpila spoločnosť Canadian Tire Corporation, od roku 2020 mení pozíciu svojej značky a modernizuje svoj produktový rad s novou generáciou elitných hráčov.

Connor Bedard sa tak pripojí k už teraz hviezdnemu tímu hráčov, ktorí používajú hokejky značky Sherwood, vrátane Matthewa Tkachuka, Williama Nylandera, Alexa DeBrincata, Quintona Byfielda, Emily Clark, Artturiho Lehkonena, Saroya Tinkera, Connora Browna a Savannah Harmon.

Hokejky sherwood nájdete tu

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás.
ask expert
Spýtajte sa experta na hokej
Sme online Po-Pia: 08:00 - 16:00
Václav Novák
Produktový špecialista
Kontaktujte nás