Revolučná páska Rezztek

Predstavujeme revolúciu v tejpovaní hokejok! Rezztek je revolučný materiál na čepeľ hokejky, ktorý úplne nahrádza tradičnú hokejovú pásku. Rezztek je o 50 % ľahší a tenší ako páska a je vedecky dokázané, že zlepšuje rýchlosť strely, presnosť a kontrolu puku.
Publikované: 28. 3. 2024 14:26

Filozofia spoločnosti Rezztek je jednoduchá. Všetko v hokeji sa posúva dopredu, len páska zostáva viac-menej rovnaká. Preto Rezztek prináša revolučnú "pásku" na hokejku, ktorá dokonca vedecky preukázateľne pomáha zlepšiť presnosť strely, rýchlosť strely a kontrolu puku.

Páska má patentovaný viacvrstvový materiál. Prvú vrstvu tvorí vysokoúčinné lepidlo, ktoré po odstránení nezanecháva nečistoty. Druhú vrstvu tvorí superpevná sieťovina z vlákien pre maximálnu odolnosť. Tretia vrstva je vyrobená zo živice pre minimálnu stratu energie a maximálnu pružnosť. Štvrtú vrstvu tvorí tzv. povrchový grip, ktorý je navrhnutý pre lepšiu kontrolu puku, rýchlosť a presnosť strely.

Nezávislá štúdia " Influence of Physical Properties of Hockey Stick Blade on Shots" (Vplyv fyzikálnych vlastností čepele hokejky na strely), ktorú vykonal Martin Plesch v roku 2022, porovnávala pásku Rezztek® s tradičnou hokejovou páskou. Táto publikovaná vedecká štúdia potvrdila, že Rezztek® zvyšuje rýchlosť a presnosť strely o 6 %, energiu strely o 5 % a rýchlosť strely o 3 %.

celá štúdia - zde

Ďalšou nespornou výhodou pásky Rezztek je, že neznižuje trenie čepele o ľadovú plochu/inline plochu: Tradičný spôsob lepenia pásky znamená, že spodná hrana čepele je vždy pokrytá páskou. Tým sa však zbytočne zvyšuje trenie na spodnej časti čepele a spomaľuje sa kĺzanie čepele po ľadovej ploche/inline. Výsledkom je pomalší pohyb čepele pri práci s hokejkou, najmä v menej ako ideálnych podmienkach na ľade/inline povrchu. Spoločnosť Rezztek tento problém vyriešila do bodky tým, že ponechala spodnú časť čepele voľnú.

Pokiaľ ide o životnosť, Rezztek môže pri správnej aplikácii vydržať až 8-10 zápasov. Pásku sa odporúča vymeniť, keď je poškodených aspoň 30 % povrchu.

Aplikácia pásky je veľmi jednoduchá a trvá len niekoľko sekúnd. Stačí vykonať tri jednoduché kroky.

  1. Pred aplikáciou pásku vždy očistite a nenechávajte na nej žiadne zvyšky pásky.
  2. Pásku Rezztek umiestnite vždy približne 3 mm od spodného okraja čepele.
  3. Vždy pevne pritlačte Rezztek k čepeli tak, že po nej prejdete okrúhlym predmetom, aby sa aktivovalo lepidlo.
  4. Inštruktážne video si môžete pozrieť tu

Pásku Rezztek už používajú profesionáli na celom svete a v NHL! Tu je niekoľko najznámejších mien, ktoré využívajú pásku Rezztek: Tyler Bertuzzi, Roman Josi, Filip Hronek, David Kampf, Moritz Muller, Alexandre Texier, Brandt Clarke, Alex Carpenter, Derek Ryan, Petr Mrázek a ďalší.

Pásku Rezztek nájdete v našom e-shope v dvoch farebných variantoch (biela, čierna) a dvoch veľkostiach (SR, JR).

Pre hráčov - https://www.hejduksport.sk/sk/product/paska-na-cepel-rezztek-doublepack-2pary?sid=34233&source=fulltext

Pre brankárov - https://www.hejduksport.sk/sk/product/brankarska-paska-na-cepel-rezztek-doublepack-2pary?sid=28307&source=fulltext Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás.
ask expert
Spýtajte sa experta na hokej
Sme online Po-Pia: 08:00 - 16:00
Václav Novák
Produktový špecialista
Kontaktujte nás